| Výrobce: | ABX |
| Kat. číslo: | 319-03-30c |
| Dostupnost: |
na objednávku do 3 týdnů |
| Varianta: | POLAR 6 ( označení na štítku POLAR 4654 - 6 ) |
| Cena: | 3 490 Kč vč. DPH 21% |
| označení | dostupnost | cena | |
|---|---|---|---|
| POLAR 6 ( označení na štítku POLAR 4654 - 6 ) |
na objednávku do 3 týdnů
|
3 490 Kč
|
|
| POLAR 6 II ( označení na štítku POLAR 4654-6-II ) |
na objednávku do 3 týdnů
|
3 490 Kč
|
|
| POLAR 6 III (označení na štítku POLAR 4654-6-III) |
na objednávku do 3 týdnů
|
3 490 Kč
|
Servis kamen a krbůPokud potřebujete jakýkoliv náhradní díl na kamna nebo krb, stačí poslat poptávku na e-mail: bravura@bravura.cz. Do zprávy prosím uveďte výrobce a typ kamen nebo krbu, případně přiložte fotografie a popis dílu, který potřebujete. Díky tomu můžeme výrobek snadno identifikovat a dohledat správné náhradní díly.
ServisPotřebujete záruční nebo pozáruční servis kamen či krbu?
Provádíme záruční i pozáruční servis kamen a krbů značek:
ABX, HAAS+SOHN, JOTUL, LA NORDICA, EXTRAFLAME, HEDE, HETA, LEDA, WANDERS, ADURO, PIAZZETTA, HS FLAMINGO
(po dohodě i další značky)
Ceník služeb na pozáruční servisProvádíme kompletní vyčištění, výměnu dílů v topeništi, skel a těsnění. Zajišťujeme opravy zavírání, výměny kliček i zámečnický servis na kamnech, například odvrtávání šroubů, navařování pantů nebo svařování.
Provádíme kompletní vyčištění kamen, mechanické opravy, výměny dílů i aktualizaci softwaru. V případě vyhoření jednotky nebo dalších dílů Vám vystavíme doklad pro pojišťovnu.
Provádíme také diagnostiku kamen, krbů a kotlů přes notebook. Překontrolujeme nastavení samočištění, otáčky ventilátorů, nastavení šneku v podavači a další parametry. U vybraných nových modelů lze instalovat ovládání přes Wi-Fi nebo provádět diagnostiku na dálku.
Pro značky EXTRAFLAME, PIAZZETTA a ADURO nabízíme odborné spuštění a zaškolení. Celková cena se skládá z částky 2500,- Kč + cestovné. Přesnou cenu Vám rádi předem sdělíme podle délky cesty a typu kamen nebo krbu. Jezdíme po celé České republice.
Provádíme autorizované první spuštění a zaškolení obsluhy peletových kamen nebo krbu. Vysvětlíme, co lze nastavovat, co si hlídat a jak správně udržovat provozovat.
Po zaškolení obdržíte protokol, který je důležitý pro případné reklamace u výrobce.
Doprava* V případě výkyvu cen PHM může být účtován palivový příplatek – cenu Vám předem sdělíme.
* Na servisní práce a dopravu neúčtujeme DPH, díly jsou dodány včetně DPH 21 %.